Sportversenyek

Tanuló neveOsztályaVerseny megnevezéseEredményeFelkészítő pedagógus
Gáspár Gréta1. a60. Dance Net Kupa Táncverseny
/Páros/
II.
Zámbori Anna4. bAerobik Magyar
Kupa Döntő
/Trió/
I.
Zámbori Anna4. bAerobik Magyar
Kupa Döntő
/Csapat/
I.
Fekete Zétény4. bFutás a Nagyerdőn
/Egyéni/
I.
Bakó Gabriella8. aAkrobatikus táncverseny
Kelet-Magyarországi Területi
/Egyéni/
III.
Bakó Gabriella8. aRocki and roll
Kelet-Magyarországi Területi
/Egyéni/
I.
Lukács Emma Lujza3.bAerobikIII.
Daku Regina1.bNagyerdei Futó versenyI.
Daku Regina1.bNagyerdei Terep Maraton futásI.
Daku Regina1.bXII. Oxigén KupaI.
Fekete Zalán1.bXII. Oxigén KupaII.
Daku Regina1.bFuss a Nagyerdő
madaraiért
II.
Gáspár Gerda1.aNemzetközi táncművészeti verseny
Arany
Kovács Bálint6.aVívás-párbajtőr
/országos/
III.
Fekete Zétény4.bAquatlon
/városi/
II.
El-Ali Ádám2.aKarate
/országos egyéni/
II.
Terdik Zselyke4.bMikulásnapi ügyességi
verseny
/városi/
II.
Nagy-Szendrey Noel3.bNemzetközi Kyokushin
karate bajnokság
/nemzetközi/
III.
Nemes Viktória4.bÓévbúcsúztató
úszás (gyors)
/városi/
III.
Nemes Viktória4.bÓévbúcsúztató
úszás (hát)
/városi/
II.
Daku István4.bKarácsonyi futóverseny
/városi/
I.
Daku Regina1.bXII. Oxigén kupa/korcsoport:
Oxi mókus 1,5 km
/városi/
I.
Czövek Dávid2.aDiákolimpia torna
/megyei/
IV.
Szilágyi Balázs7.bXI. Student Comfort Kupa
Kézi labda
/országos/
II.
Dobó-Nagy Zsombor6. aÚszó Diákolimpia
/III. korcsoport B kategória/
I.
Tőzsér Médi2. aKelet-Magyarországi Területi Bajnokság
Társastánc
I.
Tőzsér Médi2. aKelet-Magyarországi Területi Bajnokság
Társastánc
II.
Képes Laura2. bFantomy Form Mini Tánc
/megyei/
I.
Szabó Bella2. bChildren páros
társas tánc
/megyei/
II.
Daku Regina1. bFedett pályás aguatton
futás
/városi/
I.
Fekete Zalán1. bFedett pályás aguatton
futás
/városi/
I.
Szabó-Csécsi Viktória1. bSzabadidős Országos bajnokságIII.
Juhász Csenge1. bMagyar Divat és Sporttánc bajnokságII.
Juhász Csenge1. bMagyar Divat és Sporttánc bajnokságIII.
Eszenyi Eszter2. aMagyar Kupa
Aerobik
/országos/
I.
Szilágyi Levente2. aLabdarúgó torna
/területi/
I.
Szabó Bella2. bChildren páros kategória
tánc
/területi/
II.
Képes Laura2. bPiruett showtánc
/országos/
I.
Lukács Emma3. bAerobic Magyar kupa
1. forduló
/országos/
I.
Tóth Hanga3. aAerobic Magyar kupa
1. forduló
/országos/
II.
Bakó Gabriella8. aAkrobatikus rock and roll
/területi/
III.
Daku Regina1. bOxigén Kupa összesített futás (egyéni)
/városi/
I.
Fekete Zalán1. bfutás (egyéni)
/városi/
II.
Gelányi Emma4. bOrszágos Táncművészeti
fesztivál
Modertánc
/országos/
II.
Gelányi Emma4. bOrszágos Táncművészeti
fesztivál
Kortárstánc
III.
Zámbori Anna4. bMagyar Kupa (trió)
Aerobik
/országos/
I.
Zámbori Anna4. bMagyar Kupa (trió)
Aerobik
/országos/
I.
El-Ali Ádám2. aKardos Csaba emlékverseny
Karate
/városi/
Fekete Zalán1. bHelen Doron Családi futóverseny
/Nagyvárad, határon túli/
IV.
Juhász Csenge1. bSporttánc Bajnokság show formáció
/egyéni,országos/
II.
Juhász Csenge1. bSporttánc Bajnokság
Show tánc
/csapat, országos/
II.
Pántya Lili4. bTiszaújvárosi Területi verseny
/egyéni/
II.
Pántya Lili4. bRevolution dance nemzetközi minősítő verseny
/egyéni/
II.
Szilágyi Levente2. aFoci kupa
/megyei/
A "kupa legjobb kapusa"
II.
Szilágyi Levente2. aA "kupa legjobb kapusa"I.
Képes Laura2. bVII. Abigél minősítő
Show tánc formáció
/országos/
I.
Gáspár Gréta1. aDance Universe TSE
Társastánc
/országos/
II.
Fekete Zalán1. bAgvatlon regionális döntő
/országos/
II.
Daku Regina1. bFuss a Nagyerdőért
futás
/városi/
II.
Bhattoa-Buzás Vikram Pál1. bFuss a Nagyerdőért
futás
/városi/
III.
Daku Regina1. bOxigén Kupa Összesített verseny
/városi/
I.
Fekete Zalán1. bOxigén Kupa Összesített verseny
/városi/
II.
Szabó-Csécsi Viktória1. bVII. Országos Minősítő táncbajnokság
/országos/
II.
Bakó Gabriella8. aAkrobatikus rock-and roll
/területi verseny/
III.
Suba Zsófia3. bKinder+Sport
Észak-alföldi elődöntő
/regionális csapat verseny/
II.
Fekete Zétény4. bG-4 Nagyerdei félmaraton
/városi/
III.
Fekete Zalán1. bG-4 Nagyerdei félmaraton
/városi/
III.
Bhattoa-Buzás Vikram Pál1. bNagyerdei Terep Maraton
Tavaszi forduló
/városi/
III.
Daku Regina1. bNagyerdei Terep Maraton
Tavaszi forduló
/városi/
I.
Csiszár Dávid3. bKinder+Sport
Észak-alföldi elődöntő
/regionális csapat verseny/
II.
Szabó-Csécsi Viktória1. b II. Universe Kupa
Gyerek Latin és
Standardtánc
/országos/
/országos/
II.
Árva-Kis Hanga1. bUniverse TSE
Havanna Dance tánc
/országos/
III.
Debreceni Liza3. bUniverse TSE
Havanna Dance tánc
/országos/
III.
Fekete Zétény4. bSport XXI. Aquatlon
/országos/
I.
Fekete Zétény4. bSport XXI. Aquatlon
/országos/
VI.
Eszenyi Eszter Kata2. aMagyar Kupa
Aerobic
/országos/
I.
Lukács Emma3. bChallenge Aerobic
/megyei/
I.
Daku Regina1. bXXI. Aquatlon
Országos bajnokság
(egyéni)
VI.
Daku Regina1. bXXI. Aquatlon
Országos bajnokság
(csapat)
I.
Fekete Zalán1. XXI. Aquatlon
Országos bajnokság
(egyéni)
III.
Fekete Zalán1. bXXI. Aquatlon
Országos bajnokság
(csapat)
II.
Dobó-Nagy Zsombor6. aÚszó diákolimpia
III. korcsoport B kategória
/országos/
II.
Bhattoa-Buzás Amrit Pal6. aNagyerdei terep maraton futás
/országos/
II.
El-Ali Ádám2. aÚjbuda Karate Kupa
/országos/
II. és III.
Fekete Zalán1. bI. A Fiú korcsoportos
Diákolimpiai országos döntő
III.
Fekete Zalán1. bXXII. Triatlon
Országos döntő fiú I.
VI.
Daku Regina1. bXXII. Aquatlon (futás, úszás)
Országos döntő lány I.
I.
Tar Melinda3. aMagyar Kupa
Aerobic
/országos/
I.
Máthé Beáta3. aMagyar Kupa
Aerobic
/országos/
I.
Tóth Hanga3. aMagyar Kupa
Aerobic
/országos/
I.
Szász Kamilla Mira3. aShow tánc IDF
VB.
IV.
Szász Kamilla3. aIDF Show tánc
/országos/
I.
Juhász Kincső3. aOrszágos bajnokság
Show tánc
/országos/
I.
Harcsa Vivien3. aDebreceni bajnokság
Társas tánc
/országos/
I.
Szilágyi Levente2. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Miskei Máté Ádám2. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Debreceni Kinga2. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Szabó Bella2. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Csiszár Dávid3. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Suba Zsófia3. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Tóth Hanga3. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Szász Kamilla3. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Bálega Lőrinc3. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Egeresi Ákos3. aKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Fekete Zétény4. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Vadai Balázs4. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Mezőfényi Eszter4. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II
Zámbori Anna4. bKinder + Sport bajnokság
Észak-Alföld
Csapat Sportverseny
II.
Csatári Máté6. aTavasz Kupa
Kardvívás
/országos/
V.
Balla Melinda6. aAkrobatikus rock and roll
országos verseny
serdülő kisformáció
/csapat verseny/
VII.
Győrössy Zsófia6. aAkrobatikus rock and roll
országos verseny
serdülő kisformáció
VII.
Leny Dorina6. aAkrobatikus rock and roll
országos verseny
serdülő kisformáció
VII.
Szatmári Zsófia6. aAkrobatikus rock and roll
országos verseny
serdülő kisformáció
VII.
Langmár Boróka6. aTóth Ferenc országos koreográfiai verseny
Debreceni Hajdú Táncegyüttes
/országos csapat verseny/
Arany minősítés
Lovas Bálint6. aTóth Ferenc országos koreográfiai verseny
Debreceni Hajdú Táncegyüttes
/országos csapat verseny/
III.
Zámbori Máté5. aOTP Bank Bozsik program
DEAC labdarúgás
/városi/
Buzsik Máté5. aOrszágos szertorna verseny
/egyéni/
V.
Szilágyi Richárd5. aOrszágos uszonyos úszó bajnokság
/egyéni/
/váltó/
II-
I.
Menyhárt Anna Léna5. aAbigél minősítő táncverseny
Showtánc
/országos, csoport/
I.
Vargyas Boglárka5. aKiskunfélegyházi országos majorett fesztivál
/csoport/
Arany minősítés
Nagy Imola Blanka5. aNMI XV. Hajdú-Bihar
Megyei Modern-tánc
Találkozó
/megyei, egyéni/
Arany minősítés