Tanulmányi versenyek

Tanuló neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő pedagógus
Drofti Balázs3.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
III.Magyar Sára
Csiszár Dávid3.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
III.Magyar Sára
Kurcsics Máté3.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
III.Magyar Sára
Tóth Péter3.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
III.Magyar Sára
Konyári Dániel4.aBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
II.Kovácsné Szabó Judit
Vadai Balázs4.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
II.Kovácsné Szabó Judit
Jurácsik Marcell4.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
II.Kovácsné Szabó Judit
Ráthonyi Levente4.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
II.Kovácsné Szabó Judit
Tar Levente5.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
V.Orbán Andrea
Czapáry Hunor Levente5.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
V.Orbán Andrea
Kercseli Ádám5.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
V.Orbán Andrea
Szelke Barnabás5.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
V.Orbán Andrea
Ökrös Szofi8.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Orbán Andrea
Hajzer Dorina8.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Orbán Andrea
Nagy László8.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Orbán Andrea
Rab Gergő8.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Orbán Andrea
Szász Lili6.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Istók-Elek Judit
Bozsó Réka6.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Istók-Elek Judit
Docsa Dorka6.bBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Istók-Elek Judit
Hajdú Márton6.aBolyai Matematika
Csapatverseny
/Megyei/
I.Fazekas Sándor
Nagy-Szendrey Noel4.b"Olvasom és értem"
szövegértési verseny
/megyei/
II.Sebestyén Mária
Nagy-Szendrey Leon4.b"Olvasom és értem"
szövegértési verseny
/megyei/
III.Sebestyén Mária
Zámbori Anna4.b"Olvasom és értem"
szövegértési verseny
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Nagy-Deczki Zsófia4.bBenedek Elek Általános Iskola
Versmondó verseny
/városi/
II.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Ráthonyi Lili Niobé2.a"Olvasom és értem"
szövegértési verseny
/megyei/
I.Mogyorősné
Kerékgyártó Ildikó
Csonka Marcell1.aBenedek Elek Általános Iskola
Versmondó verseny
/városi/
V.Dominyák Mária
Balogh Angéla4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Bodnár Natália4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Czizmadia-Pethő Balázs4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Fórián Lili4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Hudák Villő4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Papp Lara4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Török Zsófi4.aElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Benyó Tamás4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Bicskey Katalin4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Falucskai Emma4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Fekete Zétény4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Jurácsik Marcell4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Ráthonyi Levente4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Terdik Zselyke4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Zámbori Anna4.bElmondom hát mindenkinek
Irodalmi konferencia
/városi/
Győriné Szécsi Zsuzsánna
Nagy-Deczki Zsófia4.bKazinczy Általános Iskola
Rajzpályázat
/városi/
II.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Hajdu Márton6.a"Olvasom és értem"
szövegértési verseny
/megyei/
III.Vajdics Zsuzsánna
Győrfi Ádám1.a"Törpemérce" komplex
megyei verseny
I.Dominyák Mária
Szávó Kamilla1.aKomplex versmondó verseny /megyei/III.Dominyák Mária
Ráthonyi Lili Niobé2.aKazinczy Általános Iskola
Fejtörő
/megyei/
III.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Bucsku Ella2.aKazinczy Általános Iskola
Szépíró verseny
/megyei/
II.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Nagy Nelli4.aKazinczy Általános Iskola
Szépíró verseny
/megyei/
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Jurácsik Marcell4.bKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
I.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Ráthonyi Levente4.bKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Drofti Balázs3.bKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
I.Sebestyén Márai
Zámbori Anna4.bKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Konyári Dániel4.aKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
I.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Tóth Péter3.bKomplex tanulmányi verseny
/megyei/
II.Sebestyén Mária
Kiss Laura4.bKazinczy Ferenc
Általános Iskola
Versmondó verseny /megyei/
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Szabó Léna1.b"Törpemérce" komplex
megyei verseny
/megyei/
III.Baloghné
Péli Rita
Orosz Bence7.bAngol rejtvényfejtő verseny
/megyei/
I.Bodnárné
Kiss Ágnes
Végh Levente8.aAngol rejtvényfejtő verseny
/megyei/
I.Bodnárné
Kiss Ágnes
Hajdu Márton6.aAngol rejtvényfejtő verseny
/megyei/
II.Bodnárné
Kiss Ágnes
Ivánfai Koppány5.aAngol rejtvényfejtő verseny
/megyei/
II.Szűcs Jelena
Harangi Benedek7.b"Felfedezem a világot"
Diákkonferencia
/megyei/
Almássyné
Oláh Krisztina
Szilágyi Barnabás7.b"Felfedezem a világot"
Diákkonferencia
/megyei/
Almássyné
Oláh Krisztina
Lányi Panna5.aVörösmarty Mihály
Általános Iskola
Megyei angol nyelvi verseny
I.Vajdics Zsuzsánna
Herdon Márton5.aVörösmarty Mihály
Általános Iskola
Megyei angol nyelvi verseny
III.Vajdics Zsuzsánna
Juhász Álmos5.bVörösmarty Mihály
Általános Iskola
Megyei angol nyelvi verseny
II.Szűcs Jelena
Vígh Flóra6.cVörösmarty Mihály
Általános Iskola
Megyei angol nyelvi verseny
II.Vajdics Zsuzsánna
Pásti Nóra8.aVörösmarty Mihály
Általános Iskola
Megyei angol nyelvi verseny
V.Bodnárné
Kiss Ágnes
Nagy Sára8.aBolyai matematika csapatverseny
/megyei/
V.Fazekas Sándor
Pásti Nóra8.aBolyai matematika csapatverseny
/megyei/
V.Fazekas Sándor
Papp György Milán8.aBolyai matematika csapatverseny
/megyei/
V.Fazekas Sándor
Végh Levente8.aBolyai matematika csapatverseny
/megyei/
V.Fazekas Sándor
Kardos Lili7.bAdventi műsor
Nagytemplom
Márta Áron5.bAdventi műsor
Nagytemplom
Nagy Sarolta5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Drofti Panna5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Szászi Gréta5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Balla Melinda6.aAdventi műsor
Nagytemplom
Béres Béla5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Glavosits Bende5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Pásti Tamás5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Herdon Márton5.aAdventi műsor
Nagytemplom
Márta Anna8.aReading in English
/megyei/
I.Bodnárné
Kiss Ágnes
Végh Levente8.aReading in English
/megyei/
IV.Bodnárné
Kiss Ágnes
Kovács Márk6.cReading in English
/megyei/
V.Bodnárné
Kiss Ágnes
Hajdu Márton6.aReading in English
/megyei/
V.Bodnárné
Kiss Ágnes
Terdik Zselyke4.bReading in English
/megyei/
II.Szűcs Jelena
Nemes Petra7.bReading in English
/megyei/
IV.Szűcs Jelena
Pásti Tamás5.aReading in English
/megyei/
I.Vajdics Zsuzsánna
Cziczás Anna6.aReading in English
/megyei/
I.Vajdics Zsuzsánna
Lányi Panna5.aReading in English
/megyei/
II.Vajdics Zsuzsánna
Balogh Boglárka7.aReading in English
/megyei/
III.Vajdics Zsuzsánna
Szabó Panna6.cReading in English
/megyei/
V.Vajdics Zsuzsánna
Márta Anna8.aNagytemplomi
adventi istentisztelet
Zámbori Anna4.bKölcsey Ferenc Általános Iskola
Mátyás és királysága
/városi/
III.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Jurácsik Marcell4.bKölcsey Ferenc Általános Iskola
Mátyás és királysága
/városi/
III.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Nagy-Szendrey Leon3.aKölcsey Ferenc Általános Iskola
Mátyás és királysága
/városi/
III.Sebestyén Mária
Törő Balázs3. aMűvészeti Kölcsey Napok
/városi/
I.Sebestyén Mária
Nagy Sarolta5. aMűvészeti Kölcsey Napok
/városi/
II.Tamus István
Ráthonyi Lili Miobé2. aZrínyi Matematika tanulmányi verseny
/megyei/
II.Mogyorósné
KerékgyártóIldikó
Jurácsik Marcell4. bZrínyi Matematika tanulmányi verseny
/megyei/
I.Kovácsné Szabó Judit
Ráthonyi Levente4. bZrínyi Matematika tanulmányi verseny
/megyei/
IV.Kovácsné Szabó Judit
Jurácsik Marcell4. bZrínyi Matematika tanulmányi csapat verseny
/megyei/
I.Kovácsné Szabó Judit
Ráthonyi Levente4. bZrínyi Matematika tanulmányi csapat verseny
/megyei/
I.Kovácsné Szabó Judit
Benyó Tamás4. bZrínyi Matematika tanulmányi csapat verseny
/megyei/
I.Kovácsné Szabó Judit
Vadai Balázs4. bPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Fekete Zétény4. bPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Nagy-Szendrey Leon3. bPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
I.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Horváth Ákos4. aPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
II.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Konyári Dániel4. aPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
II.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Tóth Péter3. bPetőfi Sándor Általános Iskola
"Rejtvények, fejtörők" csapat versenye
/megyei/
II.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Ráthonyi Lili Niobé2. aBendegúz Nyelvész verseny
/megyei/
VIII.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Nagy-Szendrey Leon3. bBendegúz Nyelvész verseny
/megyei/
IV.Sebestyén Mária
Végh Dóra3. aBendegúz Nyelvész verseny
/megyei/
II.Sebestyén Mária
Nagy-Szendrey Noel3. bPetőfi Sándor Általános Iskola Szövegértési tanulmányi verseny
/megyei/
I,Sebestyén Mária
Nagy Lóránt Pál3. bZsidó Zenei és Vallástörténeti vetélkedő
/országos/
V.Sebestyén Mária
Kurcsics Máté3. bZsidó Zenei és Vallástörténeti vetélkedő
/országos/
V.Sebestyén Mária
Fejes Bálint3. bZsidó Zenei és Vallástörténeti vetélkedő
/országos/
II.Sebestyén Mária
Nagy-Szendrey Noel3. bZsidó Zenei és Vallástörténeti vetélkedő
/országos/
II.Sebestyén Mária
Győrfi Ádám1. aBendegúz XX. Nyelvész verseny
/megyei/
I.Dominyák Mária
Nagy Ádám Kornél1. aBendegúz XX. Nyelvész verseny
/megyei/
VI.Dominyák Mária
Zámbori Anna4. bPetőfi Sándor Általános Iskola
Szövegértő verseny
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Vadai Balázs4. bPetőfi Sándor Általános Iskola
Rejtvény-Fejtörő verseny
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Fekete Zétény4. bPetőfi Sándor Általános Iskola
Rejtvény-Fejtörő verseny
/megyei/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Végh Levente8. aBendegúz XX. Nyelvész
verseny
/megei/
V.Takács Ildikó
Vígh Flóra6. cPetőfi Sándor Általános Iskola
Idegen nyelvi szövegértési verseny
/városi/
II.Vajdics Zsuzsánna
Hajdu Márton6. aPetőfi Sándor Általános Iskola
Idegen nyelvi szövegértési verseny
/városi/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Nagy Ádám Kornél1. aMegyei Bibliai
Történetmondó verseny
/megyei/
II.Kubinyiné Mikó Ágnes
Berki Georgina8. aMegyei Bibliai
Történetmondó verseny
/megyei/
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Gáspár Gerda1. aXVII. Debreceni Költészeti
Fesztivál
/városi/
III.Dominyák Mária
Fekete Zétény4. bMegyei Bibliaismereti versenyII.Kubinyiné Mikó Ágnes
Benyó Tamás4. bMegyei Bibliaismereti versenyIIKubinyiné Mikó Ágnes
Drofti Balázs3. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
III.Kubinyiné Mikó Ágnes
Drofti Panna5. aBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
II.Kubinyiné Mikó Ágnes
Berki Georgina8. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Pásti Nóra8. aBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Kardos Lili7. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
III.Kubinyiné Mikó Ágnes
Pásztor Anna7. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
III.Kubinyiné Mikó Ágnes
Szász Lili6. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
III.Kubinyiné Mikó Ágnes
Győrösi Zsófia6. aBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Csörsz Mirinda5. aBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Hajdu Petra4. bBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
II.Kubinyiné Mikó Ágnes
Szászi Gréta5. aBibliai történetmondó
verseny
/megyei/
II.Kubinyiné Mikó Ágnes
Németh Liza Szófia8. bTóth Árpád Gimnázium
Biológia-kémia verseny
/városi/
I.Dajnics Péter
Németh Liza Szófia8. b"Kárpát-medencei
Hermann Ottó biológia verseny"
/megyei/
II.Dajnics Péter
Hajdu Márton6. a"TITOK" Országos angol nyelvi verseny
/országos/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Végh Levente8. a"TITOK" Országos angol nyelvi verseny
/országos/
III.Bodnárné Kiss Ágnes
Ivánfai Anna8. bAngolszász ünnepek
angol nyelvi verseny
/városi/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Zilahi Zsombor8. aAngolszász ünnepek
angol nyelvi verseny
/városi/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Nagy Sára8. aAngolszász ünnepek
angol nyelvi verseny
/városi/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Stark Jázmin3. aKölétszeti Fesztivál
Szavalóverseny
/városi/
II.Sebestyén Mária
Szabolcs Emese5. aVárosi Rajzverseny
KülöndíjTamus István
Nemes Petra7. bVárosi RajzversenyIII.Tamus István
Vígh Flóra6. cTITOK Országos angol
nyelvi verseny
IV.Vajdics Zsuzsánna
Szatmári Zsófia6. aTITOK Országos angol
nyelvi verseny
V.Vajdics Zsuzsánna
Lányi Panna5. aTITOK Országos angol
nyelvi verseny
III.Vajdics Zsuzsánna
Drofti Panna5. aTITOK Országos angol
nyelvi verseny
VII.Vajdics Zsuzsánna
Ráthonyi Levente4. bZrínyi Ilona
Matematika verseny
/országos/
X.Kovácsné Szabó Judit
Hajdu Márton6. aJedlik Ányos
Fizika regionális verseny
I.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Szász Lili6. bJedlik Ányos
Fizika regionális verseny
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Hajdu Márton6. aJedlik Ányos
Fizika verseny
/országos/
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Ráthonyi Levente4. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
I.Kovácsné Szabó Judit
Hajdu Petra4. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
I.Kovácsné Szabó Judit
Jurácsik Marcell4. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
III.Kovácsné Szabó Judit
Zámbori Anna4. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
III.Kovácsné Szabó Judit
Gáspár Gerda1. aHatvani prózamondó verseny
/városi/
III.Dominyák Mária
Nagy-Szendrey Leon3. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
I.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Nagy-Szendrey Noel3. bHatvani István tanulmányi verseny
/városi/
III.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Drofti Balázs3. bKinizsi Matematikai verseny
/városi/
III.Magyar Sára
Kurcsics Máté3. bKinizsi Matematikai verseny
/városi/
II.Magyar Sára
Bakó Gergely József2. aKinizsi Matematikai verseny
/városi/
III.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Vígh Flóra6. cKöltészeti Fesztivál
szavalóverseny
/városi/
III.Almássyné Oláh Krisztina
Czapáry Hunor Levente5. bAngol prózamondó és
felolvasó verseny
/megyei/
I.Szűcs Jelena
Menyhárt Anna Léna5. aAngol prózamondó és
felolvasó verseny
/megyei/
II.Vajdics Zsuzsánna
Langmár Boróka6. aAngol prózamondó és
felolvasó verseny
/megyei/
III.Bodnárné Kiss Ágnes
Lovas Benedek6. aKöltészeti Fesztivál
szavalóverseny
/vásori/
I.Vajdics Zsuzsánna
Márta Anna8. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
I.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Végh Levente8. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
I.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Nagy Dániel7. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
I.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Tamus Ármin7. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Berei Mira7. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Balla József7. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Rozsos Diána7. aHatvani Nap
Komplex tanulmányi verseny
Városi
III.Dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Szilágyi Levente2. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Miskei Máté Ádám2. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Debreceni Kinga2. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Szabó Bella2. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Csiszár Dávid3. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Bálega Lőrinc3. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Tóth Hanga Fruzsina3. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Suba Zsófia3. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Fekete Zétény4. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Vadai Balázs4. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Mezőfényi Eszter4. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Zámbori Anna4. bÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Egeresi Ákos3. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Szász Kamilla Mira3. aÉszak-Alföldi területi
Kinder+Sport csapat verseny
II.Szász-Wéber Ágnes
Bálega Demeter6. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági csapatverseny
/megyei/
II.
Csiszár Anna6. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági csapatverseny
/megyei/
II.
Kiss Norbert Milán6. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági csapatverseny
/megyei/
II.
Szabó Imre András6. cKatasztrófavédelmi
Ifjúsági csapatverseny
/megyei/
II.
Szabó-Csécsi Viktória1. bJózsef Attila Általános Iskola
Költészet Napi Szavalóverseny
/városi/
III.Dr. Baloghné
Péli Rita
Ráthonyi Levente4. bKenguru Országos nemzetközi matematika versenyXIII.Kovácsné Szabó Judit
Berki Georgina Bernadett8. aBibliai Történetmondó verseny
/országos/
I.Mikóné Kubinyi Ágnes
Drofti Balázs3. bTudásbajnokság
Megyei egyéni tanulmányi verseny
II.Magyar sára
Drofti Balázs3. bKörösök Menti Levelezős Matematika tanulmány verseny
/országos/
I.Magyar Sára
Nagy-Szendrey Leon3. b"Dózsán innen, Dózsán túl" kompetencia alapú
vetélkedő
/városi/
I.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Nagy-Szendrey Noel3. b"Dózsán innen, Dózsán túl" kompetencia alapú
vetélkedő
/városi/
I.Sebestyén Mária
Magyar Sára
Jurácsik Marcell4. b"Dózsán innen, Dózsán túl" kompetencia alapú
vetélkedő
/városi/
I.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Zámbori Anna4. b"Dózsán innen, Dózsán túl" kompetencia alapú
vetélkedő
/városi/
.Győriné Szécsi Zsuzsánna
Kovácsné Szabó Judit
Fekete Zétény4. bTudásbajnokság
levelező angol verseny
/megyei/
II.Kovácsné Szabó Judit
Fekete Zétény4. bTudásbajnokság
levelező irodalom verseny
/megyei/
IGyőriné Szécsi Zsuzsánna
Hajdu Petra4. bTudásbajnokság
levelező angol verseny
/megyei/
I.Bodnár Kiss Ágnes
Bálega Lórinc3. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági verseny
/városi/
(csapat)
III.
Kiss Imre Máté3. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági verseny
/városi/
(csapat)
III.
Egeresi Ákos3. aKatasztrófavédelmi
Ifjúsági verseny
/városi/
(csapat)
III.
Hajdu Márton6. aMegyei angol nyelvi
vetélkedő
(csapat)
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Szász Lili6. bMegyei angol nyelvi
vetélkedő
(csapat)
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Gáll József6. aMegyei angol nyelvi
vetélkedő
(csapat)
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Hajdu Márton6. aTudásbajnokság
Bendegúz levelező
angol nyelvi verseny
/megyei/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Végh Levente8. aTudásbajnokság
Bendegúz levelező
angol nyelvi verseny
/megyei/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Hajdu Petra4. bTudásbajnokság
Bendegúz levelező
angol nyelvi verseny
/megyei/
I.
Végh Levente8. aTudásbajnokság
Bendegúz levelező
angol nyelvi verseny
/megyei/
I.Bodnárné Kiss Ágnes
Végh Levente8. aTudásbajnokság
Bendegúz levelező
biológia verseny
/megyei/
I.Lakatosné Vértesi Rita
Végh Levente8. aTudásbajnokság
Bendegúz levelező
történelem verseny
/megyei/
I.Kozma Mónika
Drofti Balázs3. bXXVI. Bolyai János
Matematika tanulmányi verseny
/megyei/
II.Magyar Sára
Győrfi Ádám1. aTudásbajnokság
Megyei döntő
matematika verseny
/megyei/
I.Dominyák Mária
Nagy Ádám Kornél1. aTudásbajnokság
Megyei döntő
matematika verseny
/megyei/
II.Dominyák Mária
Győrfi Ádám1. aTudásbajnokság
Megyei döntő
Anyanyelv verseny
/megyei/
I.Dominyák Mária
Győrfi Ádám1. aBendegúz Nyelvész
országos döntő
III.Dominyák Mária
Nagy Ádám Kornél1. aXXVI. Bolyai János
Matematika tanulmányi verseny
/megyei/
I.Dominyák Mária
Ráthonyi Lili Niobé2. aBolyai János Matematika verseny
/megyei/
IV.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Kurcsics Máté3. bKvalitás Extra
Tanulmányi verseny
/országos/
I.Magyar Sára
Drofti Balázs3. bKvalitás Extra
Tanulmányi verseny
/országos/
II.Magyar Sára
Tóth Péter Bence3. bKvalitás Extra
Tanulmányi verseny
/országos/
III.Magyar Sára
Tóth Péter Bence3. bKvalitás Extra
Tanulmányi verseny
/országos/
I.Sebestyén Mária
Drofti Balázs3. bTudásbajnokság
Tanulmányi verseny
/megyei/
II.Magyar Sára
Drofti Panna5. aTudásbajnokság
Tanulmányi verseny
/megyei/
II.Fazekas Sándor
Tar Levente5. bBolyai Matematika verseny
/megyei/
II.Orbán Andrea
Fazekas Sándor
Rab Gergő8. bBolyai Matematika verseny
/megyei/
II.Orbán Andrea
Fazekas Sándor
Debreceni Judit4. aIII. Művészeti Tudás
Találkozó
/megyei/
Arany minősítésAlmássyné
Oláh Krisztina
Németh Liza Szófia8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IV.Almássyné
Oláh Krisztina
Benke Panna8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IV.Almássyné
Oláh Krisztina
Ivánfai Anna8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IV.Almássyné
Oláh Krisztina
Kardos Lili Panna8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IV.Almássyné
Oláh Krisztina
Rab Gergő8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IX.Almássyné
Oláh Krisztina
Bakó Csongor8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IX.Almássyné
Oláh Krisztina
Farkas Balázs Zsombor8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IX.Almássyné
Oláh Krisztina
Tóth-Miklósi Ádám8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
IX.Almássyné
Oláh Krisztina
Gortka Ákos8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
X.Almássyné
Oláh Krisztina
Nagy László8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
X.Almássyné
Oláh Krisztina
Nyiri Dániel8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
X.Almássyné
Oláh Krisztina
Tóth Attila László8. bKét miniszterelnök
egy sors
Tanulmányi verseny
/Országos döntő/ (csapat)
X.Almássyné
Oláh Krisztina
Drofti Panna5. aReading in English
Kezdő szint
/megyei/
II. Vajdics Zsuzsánna
Rédai Fruzsina5. aReading in English
Kezdő szint
/megyei/
II.Vajdics Zsuzsánna
Szabó Kristóf4. bReading in English
Kezdő szint
/megyei/
III.Szűcs Jelena
Jakab Máté5. aReading in English
Kezdő szint
/megyei/
III.Szűcs Jelena
Hajdu Petra4. bReading in English
Kezdő szint
/megyei/
IV.Szűcs Jelena
Terdik Csenge5. bReading in English
I. szint
/megyei/
I.Szűcs Jelena
Presits Panna6. cReading in English
I. szint
/megyei/
II.Szűcs Jelena
Szabó Panna6. cReading in English
I. szint
/megyei/
II.Vajdics Zsuzsánna
Terdik Zselyke3. bReading in English
I. szint
/megyei/
III.Szűcs Jelena
Jávorszky Tamás6. cReading in English
I. szint
/megyei/
IV.Szűcs Jelena
Pásti Tamás5. aReading in English
I. szint
/megyei/
V.Vajdics Zsuzsánna
Cziczás Anna6. aReading in English
II. szint
/megyei/
III.Vajdics Zsuzsánna
Kovács Márk6. cReading in English
III. szint
/megyei/
I.Vajdics Zsuzsánna
Hajdu Márton6. aReading in English
III. szint
/megyei/
II.Vajdics Zsuzsánna
Nemes Petra7. bReading in English
III. szint
/megyei/
IV.Szűcs Jelena
Szöllősi Zoltán 8. aReading in English
IV. szint
/megyei/
III.Szűcs Jelena
Végh Levente8. aReading in English
V. szint
/megyei/
IV.Szűcs Jelena
Szatmári Zsófia6. aA nyelv egy szépen szóló muzsika
Helyesírási és nyelvhelyességi verseny
/megyei/
III.Vajdics Zsuzsánna
Hajdu Petra4. bBendegúz Angol verseny
/országos/
IV.Bodnárné Kiss Ágnes
Győrfi Ádám1. aTudásbajnokság
Matematika
/országos/
I.Dominyák Mária
Nagy Ádám Kornél1. aTudásbajnokság
Matematika
/országos/
IV.Dominyák Mária
Győrfi Ádám1. aTudásbajnokság
Anyanyelv
/országos/
III.Dominyák Mária
Végh Levente8. aTudásbajnokság
Angol nyelvi verseny
/országos/
IX.Bodnárné Kiss Ágnes
Márta Áron5. bIX. Szavalóverseny
/városi/
KülöndíjHorváth Attila
Végh Dóra3. aMegyei Szövegértési versenyI.Sebestyén Mária
Végh Dóra3. aMegyei Környezetismeret versenyII.Magyar Sára
Végh Dóra3. aMegyei Nyelvész versenyII.Sebestyén Mária
Végh Dóra3. aKöltészetnapi Rajzverseny
/városi/
II.Sebestyén Mária
Végh Dóra3. aMeséljünk újra rajzversenyI.Sebestyén Mária
Szász Lili6. bKörösök Menti
Országos Levelezős
Matematika verseny
VI.Istók-Elek Judit
Drofti Panna5. aKörösök Menti
Országos Levelezős
Matematika verseny
V.Fazekas Sándor
Presits Panna6. cKörösök Menti
Országos Levelezős
Matematika verseny
VIII.Istók-Elek Judit