Tanulmányi versenyek

Tanuló neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő pedagógus
Kecskés Róbert3. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII. Kovácsné Szabó Judit
Konyári Dániel3. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII. Kovácsné Szabó Judit
Nagy Nelli3. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII. Kovácsné Szabó Judit
Szabó Balázs3. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII. Kovácsné Szabó Judit
Pásti Nóra7. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII.Orbán Andrea
Papp György Milán7. aBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII.Orbán Andrea
Nagy László7. bBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII.Fazekas Sándor
Rab Gergő7. bBolyai matematika megyei tanulmányi versenyIII.Fazekas Sándor
Tóth Péter Bence2. bMegyei Komplex "Rejtvényfejtő"III.Dominyák Mária
Árva-Kis Hanga2. bMegyei Komplex"Szépíró"I.Dominyák Mária
Nagy-Szendrey Leon2. bOlvasom. Értem!
Megyei szövegértési verseny
II.Dominyák Mária
Nagy-Szendrey Noel2. bOlvasom. Értem!
Megyei szövegértési verseny
III.Dominyák Mária
Kecskés Róbert3. aKazinczy Ferenc Ált. Isk. megyei komplex versenyI.Kovácsné Szabó Judit Sebestyén Mária
Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Ráthonyi Lili Niobé1. aKazinczy Ferenc Ált. Isk. megyei komplex versenyII.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Lányi Panna4. aKazinczy Ferenc Ált. Isk. megyei komplex versenyI.Győri Zoltán
Sebestyén Mária
Magyar Sára
Ködöböcz Márton4. aKazinczy Ferenc Ált. Isk. megyei komplex versenyI.Győri Zoltán
Sebestyén Mária
Magyar Sára
Nagy Sarolta4. aOlvasom.Értem!
Megyei Szövegértési verseny
II.Sebestyén Mária
Szabolcs Emese4. aOlvasom.Értem!
Megyei Szövegértési verseny
Szövegértési verseny
IV.Sebestyén Mária
Czeglédi Petra4. bDiákkonferenciaSebestyén Mária
Drofti Panna4. aDiákkonferenciaSebestyén Mária
Herdon Márton4. aDiákkonferenciaSebestyén Mária
Rédai Fruzsina4. aDiákkonferenciaSebestyén Mária
Szabolcs Emese4. aDiákkonferenciaSebestyén Mária
Hajdu Márton5. aOlvasom. Értem!
Megyei szövegértési verseny
I.Vajdics Zsuzsánna
Szabolcs Dóra6. bOlvasom. Értem!
Megyei szövegértési verseny
II.Almássyné Oláh Krisztina
Balla József6. aOlvasom. Értem!
Megyei szövegértési verseny
I.Istók-Elek Judit
Nagy-Szendrey Noel2. b Nemzetközi meseíró pályázat
/Japán/
I.Dominyák Mária
Hajdu Márton5. aFazekas Mihály Ált. Isk
Megyei angol rejtvényfejtő verseny

I.Sulyok Csabáné
Várkonyi István6. bFazekas Mihály Ált. Isk.
Megyei angol rejtvényfejtő verseny
I.Sulyok Csabáné
Végh Levente7. aFazekas Mihály Ált. Isk.
Megyei angol rejtvényfejtő verseny
II. Sulyok Csabáné
Farkas Benedek8. bFazekas Mihály Ált. Isk. Megyei angol rejtvényfejtő versenyII.Szűcs Jelena
Nagy Sára7. aEURO-ENGLISH COMPETITIONII.Sulyok Csabáné
Ivánfai Anna7. bEURO-ENGLISH COMPETITIONII.Sulyok Csabáné
Zilahi Zsombor7. aEURO-ENGLISH COMPETITIONII.Sulyok Csabáné
Bodolai Bianka8. bEURO-ENGLISH COMPETITIONI.Szűcs Jelena
Kircsi Hanna8. bEURO-ENGLISH COMPETITIONI.Szűcs Jelena
Petrus Eszter8. bEURO-ENGLISH COMPETITIONI.Szűcs Jelena
Seel Helena8. bTóth Árpád Gimnázium
"English is Fun"
V.Szűcs Jelena
Szabó Panna5. cReading In English StarterV.Vajdics Zsuzsánna
Jávorszky Tamás5. cReading In English StarterIV.Sulyok Csabáné
Kovács Bálint5. aReading In English StarterI.Sulyok Csabáné
Kovács Márk5. cReading In English
Stage I
V.Sulyok Csabáné
Nemes Petra6. bReading In English
Stage I
II.Szűcs Jelena
Bucsku Hanna5. aReading In English
Stage I
I.Kovácsné Szabó Judit
Balla József6. aReading In English
Stage 2
IV.Sulyok Csabáné
Kókai Balázs6. aReading In English
Stage 2
IV.Sulyok Csabáné
Chen-Buzás Csongor6. bReading In English
Stage 2
III.Sulyok Csabáné
Márta Anna7. aReading In English
Stage 3
II.Sulyok Csabáné
Pásti Nóra7. aReading In English
Stage 4
I.Sulyok Csabáné
Falucskai Márta5. cSimonyi Zsigmond
Kárpát medencei helyesírási verseny (megyei forduló)
III.Almássyné Oláh Krisztina
Szabolcs Dóra6. bSimonyi Zsigmond
Kárpát medencei helyesírási verseny (megyei forduló)
II.Almássyné Oláh Krisztina
Miklóssy Katinka8. bSimonyi Zsigmond
Kárpát medencei helyesírási verseny (megyei forduló)
I.Vajdics Zsuzsánna
Fekete Zétény3. bBibliaismereti
Kölcsey verseny
(városi)
III.Kubinyiné
Mikó Ágnes
Benyó Tamás3. bBibliaismereti
Kölcsey verseny
(városi)
III.Kubinyiné
Mikó Ágnes
Nagy Lóránt Pál2. bArany János
Versmondó verseny
/városi/
I.Dominyák Mária
Szentesi Boglárka8. bArany János
Versmondó verseny
/városi/
III.Vajdics Zsuzsánna
Márta Áron4. bArany János
Versmondó verseny
/városi/
II.Sebestyén Mária
Csiszár Dávid Barnabás2. bZrínyi Ilona
Matematika egyéni verseny
(megyei)

II.Dominyák Mária
Fejes Bálint2. bZrínyi Ilona
Matematika egyéni verseny
(megyei)

XV.Dominyák Mária
Kurcsics Máté2. bZrínyi Ilona
Matematika egyéni verseny
(megyei)

XI.Dominyák Mária
Nagy-Szendrey Leon2. bZrínyi Ilona
Matematika egyéni verseny
(megyei)

XX.Dominyák Mária
Csiszár Dávid Barnabás2. bZrínyi Ilona
Matematika csapat verseny
(megyei)

II.Dominyák Mária
Fejes Bálint2. bZrínyi Ilona
Matematika csapat verseny
(megyei)

II.Dominyák Mária
Kurcsics Máté2. bZrínyi Ilona
Matematika csapat verseny
(megyei)

II.Dominyák Mária
Csatári Máté5. aHunyadiak a művészetekben
Megyei történelmi verseny
I.Dr. Kathyné
Csikos Erzsébet
Kozma Mónika
Daróczy Sándor5. bHunyadiak a művészetekben
Megyei történelmi verseny
I.Dr. Kathyné
Csikos Erzsébet
Kozma Mónika
Balla József6. aHunyadiak a művészetekben
Megyei történelmi verseny
I.Dr. Kathyné
Csikos Erzsébet
Kozma Mónika
Gulyás Gergely6. aHunyadiak a művészetekben
Megyei történelmi verseny
I.Dr. Kathyné
Csikos Erzsébet
Kozma Mónika
Nagy Sára7. aOrszágos Angol Nyelvi verseny
Megyei forduló
III.Sulyok Csabáné
Végh Levente7. aOrszágos Angol Nyelvi verseny
Megyei forduló
V.Sulyok Csabáné
Szabolcs Dóra6. bJedlik Ányos fizikaverseny
Regionális döntő
I.dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Kardos Lili6. bJedlik Ányos fizikaverseny
Regionális döntő
V.dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Balogh Dorka6. bJedlik Ányos
Regionális fizikaverseny
V.dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Gortka Ákos7. bJedlik Ányos
Regionális fizikaverseny
II.dr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Gortka Ákos7. bJedlik Ányos
Regionális fizikaverseny
Döntős országosdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Szabolcs Dóra6. bJedlik Ányos
Regionális fizikaverseny
Döntős országosdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Erdei Zsófia8. aÖveges József Országos fizikaversenyRegionálisba jutottdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Márta Anna7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(országos)
Ezüstdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Kercseli Kálmán7. bIV. Tehetséggondozó
konferencia
(országos)
Aranydr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Oláh Márta7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(városi)
Középdöntősdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Bakó Gabriella7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(városi)
Középdöntősdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Végh Levente7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(városi)
Középdöntősdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Szőllősi Zoltán7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(városi)
Középdöntősdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Papp György7. aIV. Tehetséggondozó
konferencia
(városi)
Középdöntősdr. Pásztorné
Simon Erzsébet
Drofti Balázs2. bMegyei Bibliai Történetmondó verseny
(megyei)
I.Kubinyiné Mikó Ágnes
Miklóssy Katinka8. bSimonyi Zsigmond
Kárpát-medencei helyesírási verseny
(megyei)
II.Vajdics Zsuzsánna
Miklóssy Katinka8. bA nyelv egy szépen szóló muzsika
(megyei)
I.Vajdics Zsuzsánna
Szabolcs Dóra6. bA nyelv egy szépen szóló muzsika
(megyei)
I.Vajdics Zsuzsánna
Hajdu Márton5. a"Víz Alatti Világ"
Angol nyelvű verseny
(megyei vetélkedő)
I. Sulyok Csabáné
Orosz Bence6. bVíz Alatti Világ"
Angol nyelvű verseny
(megyei vetélkedő)
I.Sulyok Csabáné
Várkonyi István6. bVíz Alatti Világ"
Angol nyelvű verseny
(megyei vetélkedő)
I.Sulyok Csabáné
Hajdu Petra3. bJátékos nyelvész vetélkedő
(megyei)
I.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Terdik Zselyke3. bJátékos nyelvész vetélkedő
(megyei)
I.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Lányi Anna4. aJátékos nyelvész vetélkedő
(megyei)
I.Sebestyén Máia
Ködöböcz Márton4. aJátékos nyelvész vetélkedő
(megyei)
I.Sebestyén Máia
Zámbori Anna3. bJátékos nyelvész vetélkedő
(megyei)
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Miklóssy Katinka8. bAngol nyelvi akadályverseny
(megyei)
I.Szűcs Jelena
Kircsi Hanna8. bAngol nyelvi akadályverseny
(megyei)
I.Vajdics Zsuzsánna
Végh Levente7. aAngol nyelvi akadályverseny
(megyei)
I.Sulyok Csabáné
Fülöp Dóra Liliom6. aJátékos magyar nyelvi és nyelvhelyességi csapatverseny
(városi)
II.Istók-Elek Judit
Gulyás Gergely6. aJátékos magyar nyelvi és nyelvhelyességi csapatverseny
(városi)
II.Istók-Elek Judit
Balla József6. aJátékos magyar nyelvi és nyelvhelyességi csapatverseny
(városi)
II.Istók-Elek Judit
Móré Kincső6. aJátékos magyar nyelvi és nyelvhelyességi csapatverseny
(városi)
II.Istók-Elek Judit
Molnár Ákos Pál1. aMatematika
(megyei)
I.Mogyorósné
Kerékgyártó Ildikó
Jurácsik Marcell3. bSzövegértő
(megyei)
III.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Szabó Liza Anna2. bVersíró verseny
(városi)
III.Dominyák Mária
Drofti Balázs2. bMatematika
(városi)
II.Dominyák Mária
Szász Lili5. bZrínyi Ilona Matematika verseny
(megyei)
V.Elek Judit
Fazekas Sándor
Kovács Márk5. cCsillagszerző
Matematika verseny
(megyei)
II.Elek Judit
Fazekas Sándor
Várkonyi István6. bCsillagszerző
Matematika verseny
(megyei)
I.Elek Judit
Fazekas Sándor
Végh Levente7. aCsillagszerző
Matematika verseny
(megyei)
I.Elek Judit
Fazekas Sándor
Miklóssy Katinka8. bCsillagszerző
Matematika verseny
(megyei)
I.Elek Judit
Fazekas Sándor
Erdei Zsófia8. aCsillagszerző
Matematika verseny
(megyei)
II.Elek Judit
Fazekas Sándor
Hajdu Márton5. aIdegennyelvi szövegértő verseny (angol)
(városi)
I.Sulyok Csabáné
Ráthonyi Levente3. bFejtörő
(megyei)
II.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Lányi Panna4. aFejtörő
(megyei)
II.Sebestyén Mária
Ködöböcz Márton4. aFejtörő
(megyei)
II.Sebestyén Mária
Nagy Nelli3. aFejtörő
(megyei)
IV.Sebestyén Mária
Drofti Panna4. aFejtörő
(megyei)
IV.Sebestyén Mária
Herdon Márton4. aFejtörő
(megyei)
IV.Sebestyén Mária
Szabolcs Emese4. aSzövegértés
(megyei)
II.Sebestyén Mária
Nagy Sarolta4. aSzövegértés
(megyei)
III.Sebestyén Mária
Herdon Márton4. aNyelvész
(megyei)
IV.Sebestyén Mária
Várkonyi István6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Ábel Szilárd6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Nemes Petra6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Karos Lili6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Balogh Boglárka6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Szabolcs Dóra6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Orosz Bence6. bSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Lányi Panna4. aSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Takács Levente4. aSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Béres Béla4. aSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Deli Zsombor4. aSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Vályi Attila4. aSzínjátszás
Áfra János: Tálti és a Világfa című darab bemutatója
Sebestyén Mária
Drofti Panna4. aBiblia Történetmondó
(megyei)
Kubinyiné Mikó Ágnes
Drofti Balázs2. bXVI. Debreceni Költészeti Fesztivál
Versmondó verseny
(városi)
III.Dominyák Mária
Drofti Balázs2. bKinizsi matematika verseny (városi egyéni)II.Dominyák Mária
Kurcsics Máté2. bKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Dominyák Mária
Tóth Péter Bence 2. bKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Dominyák Mária
Drofti BalázsKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Dominyák Mária
Konyári Dániel3. aKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Kovácsné Szabó Judit
Jurácsik Marcell3. bKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Kovácsné Szabó Judit
Vadai Balázs3. bKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Kovácsné Szabó Judit
Vadai Balázs3. bKinizsi matematika verseny (városi egyéni)II.Kovácsné Szabó Judit
Drofti Panna4. aKinizsi matematika verseny (városi egyéni)II.Győri Zoltán
Drofti Panna4. aKinizsi matematika verseny (városicsapat)I.Győri Zoltán
Vályi Attila4. aKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Győri Zoltán
Szabolcs Emese4. aKinizsi matematika verseny (városi csapat)I.Győri Zoltán
El-Ali Mira8. bMegyei Képzőművészeti verseny (egyéni)KülöndíjMaklaga Jánosné
Lakatos Fruzsina7. bMegyei Képzőművészeti verseny (egyéni)VI.Maklaga Jánosné
Árvaa-Kis Hanga2. bOrszágos szép olvasó verseny
(egyéni)
KülöndíjDominyák Mária
Végh Levente7. aTitok- London Bridege
Országos Angol nyelvi verseny (egyéni)
VIII.Sulyok Csabáné
Hajdu Márton5. aTitok- London Bridege
Országos Angol nyelvi verseny (egyéni)
I.Sulyok Csabáné
Pénzes Dávid2. aJózsef Attila Ált. Isk.
városi szavalóverseny
(egyéni)
II,Dr. Baloghné Péli Rita
Márta Áron4. bVárosi Költészeti Fesztivál
(egyéni)
I.Sebestyén Mária
Márta Áron4. bVárosi Kinizsi énekverseny (egyéni)I.Magyar Sára
Farkas Benedek8. b"Angolszász ünnepek"
Megyei angol nyelvi verseny (csapat)
I.Szűcs Jelena
Ivánfai Anna7. b"Angolszász ünnepek"
Megyei angol nyelvi verseny (csapat)
I.Sulyok Csabáné
Nagy Sára7. a"Angolszász ünnepek"
Megyei angol nyelvi verseny (csapat)
I.Sulyok Csabáné
Terdik Zselyke3. bHatvani István Ált. Isk.
Komplex tanulmányi verseny (csapat)
I.Győriné
Szécsi Zsuzsánna
Szabolcs Emese4. aHatvani István Ált. Isk.
Komplex tanulmányi verseny (csapat)
I.Sebestyén Márai
Menyhárt Anna4. aHatvani István Ált. Isk.
Komplex tanulmányi verseny (csapat)
I.Sebestyén Mária
Juhász Álmos4. bMozaik Országos tanulmányi verseny
(egyéni)
I.Magyar Sára
Márta Szabolcs6. aVárosi Költészeti Fesztivál (egyéni)KülöndíjIstók-Elek Judit
Lovas Benedek5. aVárosi Költészeti Fesztivál (egyéni)KülöndíjVajdics Zsuzsánna
Dáni Diána8. bVárosi Költészeti Fesztivál (egyéni)KülöndíjVajdics Zsuzsánna
Szemenyei Sámuel5. cVárosi Költészeti Fesztivál (egyéni)I.Almássyné
Oláh Krisztina
Drofti Balázs2. bMozaik Országos Matematika tanulmányi verseny IX.Dominyák Mária
Telepóczki Máté2. bMatematika Tudásbajnokság
(megyei)
IV.Dominyák Mária
Popovics Hanna2. aKörnyezetismeret Tudásbajnokság
(megyei)
I.Dr. Baloghné Péli Rita
Végh Dóra2. aTudásbajnokság
Irodalom, szövegértés
megyei tanulmányi verseny (megyei)
I.Dr. Baloghné Péli Rita
Szász Kamilla2. aTudásbajnokság
Matematika tanulmányi verseny (megyei)
IV.Dr. Baloghné Péli Rita
Kóté Kara Sámuel1. bTudásbajnokság
Matematika megyei tanulmányi verseny
IV.Fodorné Gavallér Anikó
Szemenyei Sámuel5. c"Szitakötő, a levegő akrobatája"
Képzőművészeti megyei verseny (egyéni)
I.Maklaga Jánosné
Choma Sára6. b"Szitakötő, a levegő akrobatája"
Képzőművészeti megyei verseny (egyéni)
II.Maklaga Jánosné
Nemes Petra6. b"Szitakötő, a levegő akrobatája"
Képzőművészeti megyei verseny (egyéni)
KülöndíjMaklaga Jánosné
Kiss Imre Ádám5. cLilla Téri Általános Iskola
Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi verseny
IV.Sulyok Csabáné
Hajdu Márton5. aLilla Téri Általános Iskola
Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi verseny
I.Sulyok Csabáné
Orosz Bence6. bLilla Téri Általános Iskola
Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi verseny
IV.Sulyok Csabáné
Szabolcs Dóra6. bLilla Téri Általános Iskola
Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi verseny
I.Sulyok Csabáné
Végh Levente7. aLilla Téri Általános Iskola
Megyei Angol Nyelvhasználati és Nyelvhelyességi verseny
V.Sulyok Csabáné
Drofti Balázs2. bXXV. Bolyai János Megyei Matematika verseny (egyéni)II.Dominyák Mária
Drofti Balázs2. bKvalitás Extra Országos Matematika verseny (egyéni)I.Dominyák Mária
Kurcsics Máté2. bKvalitás Extra Országos Matematika verseny (egyéni)III.Dominyák Mária
Tóth Péter Bence2. bKvalitás Extra Országos Matematika verseny (egyéni)III.Dominyák Mária
Rátonyi Lili Noébi1. aBolyai János Megyei Matematika verseny (egyéni)I.Mogyorósné Kerékgyártó Ildikó
Benyó Zsófia1. aKvalitás Extra Országos Matematika verseny (egyéni)V.Mogyorósné Kerékgyártó Ildikó
Czapáry Hunor4. bNagy Digitális Kaland
Területi csapat verseny
I.Logiscool
Juhász Álmos4. bNagy Digitális Kaland
Területi csapat verseny
I.Logiscool
Szelke Barnabás4. bNagy Digitális Kaland
Területi csapat verseny
I.Logiscool
Márta Áron4. bVárosi népdaléneklési verseny (egyéni)I.Magyar Sára
Pásti Tamás4. aREADING IN ENGLISH
STARTER KATEGÓRIA
(megyei)
II.Sulyok Csabáné
Szabó Panni5. cREADING IN ENGLISH
STARTER KATEGÓRIA
(megyei)
v.Vajdics Zsuzsánna
Szatmári Zsófia5. aREADING IN ENGLISH
STAGE 1
(megyei)
IV.Vajdics Zsuzsánna
Jávorszky Tamás5. cREADING IN ENGLISH
STAGE 1
(megyei)
II.Sulyok Csabáné
Nemes Petra6. bREADING IN ENGLISH
STAGE 2
(megyei)
IV.Szűcs Jelena
Hajdu Márton5. aREADING IN ENGLISH
STAGE 2
(megyei)
IV.Sulyok Csabáné
Chen-Buzás Csongor6. bREADING IN ENGLISH
STAGE 2
(megyei)
II,Sulyok Csabáné
Harangi Benedek6. bREADING IN ENGLISH
STAGE 3
(megyei)
IV.Sulyok Csabáné
Zilahi Zsombor7. aREADING IN ENGLISH
STAGE 4
(megyei)
V.Sulyok Csabáné
Végh Levente7. aREADING IN ENGLISH
STAGE 4
(megyei)
III.Sulyok Csabáné
Márta Anna7. aREADING IN ENGLISH
STAGE 4
(megyei)
II.Sulyok Csabáné
Pásti Nóra7. aREADING IN ENGLISH
STAGE 5
(megyei)
III.Sulyok Csabáné
El-Ali Míra8. bREADING IN ENGLISH
STAGE 5
(megyei)
II.Szűcs Jelena
Petrus Eszter8. bREADING IN ENGLISH
STAGE 5
(megyei)
I.Szűcs Jelena
Benke Panna8. bREADING IN ENGLISH
STAGE 6
(megyei)
V.Sulyok Csabáné
Erdei Zsófia8. aREADING IN ENGLISH
STAGE 6
(megyei)
III.Szűcs Jelena
Miklóssy Katinka8. bREADING IN ENGLISH
STAGE 6
(megyei)
I.Szűcs Jelena
Márta Áron4. bOrszágos Gyermek és Ifjúsági Népzenei Verseny (országos)Gyémánt minősítésMárta Szabolcsné
Magyar Sára
Popovics Hanna2. aBendegúz Környezetismereti Tudásbajnokság (országos)X.Dr. Baloghné
Péli Rita
Németh Liza Szófia7. bVárosi Diákkonferencia (városi)KözépdöntősDajnics Péter
Németh Liza Szófia7. bHerman Ottó
Kárpát-medencei Biológiai verseny (megyei)
V.Dajnics Péter
Hajdu Márton5. aXXV., Bolyai János
Matematika verseny (megyei)
III.Fazekas Sándoe
Rab Gergő7. bXXV., Bolyai János
Matematika verseny (megyei)
IV.Orbán Andrea
Fazekas Sándor
Erdei Zsófia8. aXXV., Bolyai János
Matematika verseny (megyei)
IV.Orbán Andrea
Fazekas Sándor
Várkonyi István6. bCsillagszerző Matematika verseny (országos)V.Fazekas Sándor
Végh Levente7. aCsillagszerző Matematika verseny (országos)VII.Fazekas Sándor
Miklóssy Katinka8. bCsillagszerző Matematika verseny (országos)VII.Fazekas Sándor
Szabó Panna Éva5. c"A zene az kell..." Hospice irodalmi pályázat (városi)Almássyné
Oláh Krisztina
Hajnal Lili6. b"A zene az kell..." Hospice irodalmi pályázat (városi)Almássyné
Oláh Krisztina
Dáni Diána8. b"A zene az kell..." Hospice irodalmi pályázat (városi)Almássyné
Oláh Krisztina
Szabolcs Dóra6. bBendegúz Anyanyelvi
Tudásbajnokság
(megyei)
I.Vajdics Zsuzsánna
Chen-Buzás Csongor6. bBendegúz Irodalmi
Tudásbajnokság
(megyei)
III.Almássyné
Oláh Krisztina
Szatmári Zsófia5. aBendegúz Anyanyelvi
Tudásbajnokság
(megyei)
III.Vajdics Zsuzsánna
Lányi Panna4. aTudásbajnokság
Angol kezdő
(megyei)
I.Vajdics Zsuzsánna
Hajdu Petra3. bTudásbajnokság
Angol kezdő
(megyei)
II.Sulyok Csabáné
Hajdu Márton5. aTudásbajnokság
Angol haladó
(megyei)
V.Sulyok Csabáné
Végh Levente7. aTudásbajnokság
Angol haladó
(megyei)
II.Sulyok Csabáné
Márta Anna7. aJózsef Attila Általános Iskola
Városi Versmondó verseny
I.Takács Ildikó
Márta Anna7. aOrszágos Gyermek és Ifjúsági Népzenei Verseny (országos)Arany MinősítésMárta Szabolcsné
Takács Ildikó
Berki Georgina Bernadett7. aBibliai Történetmondó verseny (megyei)I. helyezésKubinyiné Mikó Ágnes