Sportversenyek

Tanuló neveOsztályaVerseny megnevezéseEredményeFelkészítő pedagógusSzint
Daku Regina4. bNagyerdei futóverseny sorozat
Triatlon
I.Városi, egyéni
Daku Regina4. bXIII. Sportbarát napok
Futás
II.Városi, egyéni
Daku Regina4. bSport XXI. AquatlonVI.Országos, egyéni
Fekete Zalán4. bNagyerdei futóverseny sorozat
Futás
I.Városi, egyéni
Tar Melinda6. aMagyar Kupa 3. forduló
Sportaerobik
III.Országos, csapat
Bodnár Diána6. aIFBB Gyerek Fitnesz Magyar Bajnokság
Fitnesz
II.Országos, egyéni
Busánszky Anasztázia7. aHajós Alfréd Kupa
IV. forduló
Úszás
II., III.Országos, egyéni
Busánszky Anasztázia7. aSzabolcs Kupa ÚszóversenyII.Nemzetközi, egyéni
Busánszky Anasztázia7. aSzabolcs Kupa ÚszóversenyII.Nemzetközi, egyéni
Busánszky Anasztázia7. aDiákolimpia
Úszás
II.Országos, egyéni
Pósán Léna3. bDiákolimpiai elődöntő
karate
I.Országos, egyéni
Giczei Hunor3. bUMAG TROPHY KUPA
Nemzetközi verseny
Futball
I.Nemzetközi, csapat
Dusa Máté2. aDiákolimpiai Országos
döntő
Torna
III.Országos, egyéni
Páll Botond3. aDiákolimpiai Országos
döntő
Torna
XVIII.Országos, egyéni
Dusa Máté2. aDiákolimpiai Országos
döntő
Torna
III.Országos, egyéni
Nagy Anna Babett2. cMTMSZ Tavaszi Kupa
tánc
I.Országos, csapat
Nagy Anna Babett2. cMTMSZ Tavaszi Kupa
tánc
I.Országos, csapat
Simay Eszter2. cAbigél Országos Minősítő
Táncfesztivál
Bronz minősítésOrszágos, csapat
Simay Eszter2. cAbigél Országos Minősítő
Táncfesztivál
Ezüst minősítésOrszágos, csapat
Szabó-Csécsi Viktória4. bKelet-Magyarország
Területi Bajnokság
Tánc
I.Megyei, páros
Szabó-Csécsi Viktória4. bKelet-Magyarország
Területi Bajnokság
Tánc
II.Megyei, páros
Juhász Csenge Száva4. bMagyar Divat- és Sporttánc Szövetség
Show tánc
IV.Megyei, egyéni
Juhász Csenge Száva4. bMagyar Divat- és Sporttánc Szövetség
Show tánc
II.Megyei, páros
Kóté Gemma3. bFilagóriai Tiszántúli Területi Verseny
Akrobatikus Rock and roll
I.Területi, csapat
Kovács Eszter3. bFilagóriai Tiszántúli Területi Verseny
Akrobatikus Rock and roll
I.Területi, csapat
Takács Anna3. bFilagóriai Tiszántúli Területi Verseny
Akrobatikus Rock and roll
I.Területi, csapat
Bakó Lilla2. cATFSZ Gyerek
Fitness Kupa
IV.Területi, egyéni
Nagy Anna Babett2. cMDSSZ Tánc VersenyII.Megyei, csapat
Fekete Zalán4. bAquatlon Regionális
Verseny
II.Megyei, egyéni
Juhász Csenge Száva4. bMDMSZ Országos
Showtánc
I.Országos, egyéni
Fekete Zalán4. bDiákolimpiai
Mezei futás
XII.Országos, egyéni
Daku Regina4. bDiákolimpiai
Mezei futás
X.Országos, egyéni
Gáspár Gerda4. a Diákolimpiai társas táncIII.Országos, páros
Zolnai András3. bDiákolimpiai társas táncIII.Országos, páros
Fekete Zalán4. bDiákolimpiai DuatlonII.Országos, egyéni
Daku Regina4. bDiákolimpiai DuatlonOrszágos, egyéni
Szabó-Csécsi Viktória4. bSzabadidőpont
Társas tánc
I.Országos, páros
Gyucha Márton2. aXXI. Aquatlon
országos döntő
I.Országos, csapat
Dusa Máté2. aTorna országos csapat bajnokság - elődöntőII.Országos, csapat
Dusa Máté2. aTorna országos csapat bajnokság - elődöntőII.Országos, egyéni
Pósán Léna3. bDiákolimpiai (döntő)
Karate
III.Országos, egyéni
Gelányi Soma3. bOrszágos Gyermek
Táncművészeti Fesztivál
(döntő)
I.Országos, csapat
Molnár Kincső3. bAkrobatikus rock and rollIX.Országos, páros
Herczeg Adél3. bAkrobatikus rock and roll
Diálolimpia
II.Országos, csapat
Hornyeczki Anna1. bLovaglás ügyességiXII.Országos, egyéni
Bodnár Diána6. aMagyar kupa
Fitnesz
I.Országos, egyéni
Cseri Károly2. aNemzetközi szuperkupa
Baseball
VI.Nemzetközi, csapat
Tőzsér Médi5. aOpen Junior I. Standard
Versenytánc
Kassa
III.Nemzetközi
Herczeg Adél3. bDiákolimpia - Akrobatikus rock and roll formációII.Országos, csapat
Hornyeczki Anna Dóra1. bLovaglás (ügyességi)XII.Országos, egyéni
Bodnár Diána6. aFitnesz - Magyar kupaI.Országos, egyéni
Cseri Károly2. aBaseball - Nemzetközi U10 szuperkupaVI.Nemzetközi, csapat
Tőzsér Médi5. aVersenytánc - Open Junior I. StandardIII.Nemzetközi, páros
Juhász Kincső6. aTánc VilágbajnokságI.Világbajnokság, csapat
Juhász Kincső6. aTánc VilágbajnokságII.Világbajnokság, egyéni
Juhász Kincső6. aTánc VilágbajnokságVI.Világbajnokság, duó
Juhász Csenge4. bTánc VilágbajnokságXIV.Világbajnokság, egyéni
Árva Gerda4. aDiákolimpia
Akrobatikus rock and roll
II.Országos, csapat
Molnár- Harcos Médea4. aDiákolimpia
Akrobatikus rock and roll
II.Országos, csapat
Hegedűs Hajnalka3. aDiákolimpia
Akrobatikus rock and roll
II.Országos, csapat
Havas Viktória3. aDiákolimpia
Akrobatikus rock and roll
II.Országos, csapat
Stark Jázmin6. aVilágverseny IDF tánc
Showtánc
II.Világbajnokság, csapat
Bognár Regina4. aVilágverseny IDF tánc
Showtánc
II.Világbajnokság, csapat
Szász Kamilla6. aVilágverseny IDF tánc
Showtánc
I.Világbajnokság, csapat
Theme: Overlay by Kaira 2019. Minden jog fenntartva.
Ibolya Utcai Általános Iskola