Sportversenyek

Tanuló neveOsztályaVerseny megnevezéseEredményeFelkészítő pedagógusSzint
Fekete Zalán3. bI. Mátra Aquatlon Országos BajnokságII.Országos, egyéni
Fekete Zalán3. bEON Triatlon Utánpótlás
Ranglista sorozat
III.Országos, egyéni
Fekete Zalán3. b36. Triatlon FesztiválII.Országos, csapat
Fekete Zalán3. b36. Triatlon FesztiválII.Országos, egyéni
Daku Regina3. bX. Sebes FutóversenyI.Országos, egyéni
Fekete Zétény6. bXXI. Aquatlon regionális döntőI.Megyei, egyéni
Fekete Zalán3. bXXI. Aquatlon regionális döntőI.Megyei, egyéni
Daku Regina3. bXXI. Aquatlon regionális döntőI.Megyei, egyéni
Zámbori Anna6. bSport aerobik
Országos döntő
I.Országos, csapat
Tar Melinda5. aAerobik
Magyar Kupa 1. forduló
I.Országos, csapat
Tar Melinda5. aAerobik
Magyar Kupa 1. forduló
III.Országos, csapat
Máthé Beáta5. aAerobik
Magyar Kupa 1. forduló
III.Országos, csapat
Zámbori Anna6. bAerobik
Magyar Kupa 1. forduló
III.Országos, egyéni
Dusa Máté1. aFiú utánpótlás csapatbajnokság
I. forduló
Torna
III.Országos, csapat
Tar Melinda5. aMagyar Bajnokság
Aerobik
III.Országos, csapat
Tar Melinda5. aMagyar Bajnokság
Aerobik
I.Országos, csapat
Máthé Beáta5. aMagyar Bajnokság
Aerobik
III.Országos, csapat
Fekete Zalán3. bDuatlon
Országos Bajnokság
III.Országos, csapat
Daku Regina3. bDuatlon
Országos Bajnokság
III.Országos, csapat
Pósán Léna2. bKarate
Országos Bajnokság
I.Országos, egyéni
Dusa Máté1. aTorna
Országos Csapatbajnokság
III.Országos, csapat
Dusa Máté1. aTorna
Utánpótlás Bajnokság
X.Országos, egyéni
Nagy Anna Babett1. cTánc
Majális Kupa
I.Országos, egyéni
Nagy Anna Babett1. cTánc
Az év tánca online
Nemzetközi tánc verseny
BronzNemzetközi, egyéni
Szávó Panna Éva8. cVívás
Olimpici Grand Prix
VI.Országos, egyéni
Szabó Panna Éva8. cVívás
Olimpici GP Országos
Bajnokság
V.Országos, csapat
Kóté Gemma2. bJail Hanse Rock TáncII.Területi csapat verseny
Kovács Eszter2. bJail Hanse Rock TáncII.Területi csapat verseny
Kozma Veronika2. bJail Hanse Rock TáncII.Területi csapat verseny
Takács Anna2. bJail Hanse Rock TáncII.Területi csapat verseny
Molnár Hanga Kincső2. bJail Hanse Rock TáncII.Területi csapat verseny
Zolnai András Noel2. bSundance Kupa táncI.Országos
Eszenyi Eszter4. aBazic AerobikI.Magyar, csoportos
Eszenyi Eszter4. aStep AerobikI.Kupa, csoportos
Tőzsér Médi4. aJunior Zatik TáncIII.Országos, páros
Tőzsér Médi4. aJunior Standard TáncI.Országos, páros
Szabó Panna8. cVidékbajnokság
Vívás
IX.Országos, egyéni
Szabó Panna8. cVidékbajnokság
Vívás
I.Országos, csapat
Fekete Zalán3. bAquatlon
Regionális döntő
II.Országos, csapat
Daku Regina3. bAquatlon
Regionális döntő
II.Országos, csapat
Fekete Zalán3. bAz EON Triatlon
utánpótlás
Ranglistasorozat
VI.Országos, egyéni
Fekete Zétény3. bAz EON Triatlon
utánpótlás
Ranglistasorozat
III.Országos, egyéni
Fekete Zétény3. bAz EON Triatlon
utánpótlás
Ranglistasorozat
II.Országos, csapat
Theme: Overlay by Kaira 2019. Minden jog fenntartva.
Ibolya Utcai Általános Iskola