Tanulmányi versenyek

Tanuló neveOsztályVerseny megnevezéseHelyezésFelkészítő pedagógusSzint
Ráthonyi Lili Niobé5. aMedve matematikai tanulmányi verseny.I.Fazekas SándorRegionális
Miskei Máté5. aMedve matematikai tanulmányi verseny.I.Fazekas SándorRegionális
Molnár Ákos5. aMedve matematikai tanulmányi verseny.I.Fazekas SándorRegionális
Nagy-Szendrey Noel6. bMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas Sándor
Istók-Elek Judit
Regionális
Nagy-Szendrey Leon6. bMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas Sándor
Istók-Elek Judit
Regionális
Tóth Péter Bence6. bMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas Sándor
Istók-Elek Judit
Regionális
Tar Melinda6. aMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas SándorRegionális
Popovics Hanna6. aMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas SándorRegionális
Szász Kamilla6. aMedve matematikai tanulmányi verseny.III.Fazekas SándorRegionális
Nagy Blanka Olívia2. bDebrecen Bocskai István Általános Iskola által szervezett megyei vers- és prózamondó verseny.I.Dominyák MáriaMegyei prózamondó
Egyéni
Ulveczki Márton2. bDebrecen Bocskai István Általános Iskola által szervezett megyei vers- és prózamondó verseny.I.Dominyák MáriaMegyei versmondó
Egyéni
Radics Szofi2. bDebrecen Bocskai István Általános Iskola által szervezett megyei vers- és prózamondó verseny.III.Dominyák MáriaMegyei prózamondó
Egyéni
Gáspár Gerda4. aDebrecen Bocskai István Általános Iskola által szervezett megyei vers- és prózamondó verseny.II.Sebestyén MáriaMegyei versmondó
Egyéni
Farkas Emma2. cDebrecen Bocskai István Általános Iskola által szervezett megyei vers- és prózamondó verseny.II.Fodorné Gavallér AnikóMegyei prózamondó
Egyéni
Lányi Panna8. aKistudósok Természettudományi versenyVII.Lakatosné Vértesi RitaTerületi, csapat
Béres Béla8. aKistudósok Természettudományi versenyVII.Lakatosné Vértesi RitaTerületi, csapat
Vályi Attila8. aKistudósok Természettudományi versenyVII.Lakatosné Vértesi RitaTerületi, csapat
Eszenyi Eszter5. aBolyai anyanyelvi csapatverseny III.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, csapat
Ráthonyi Lili Niobé5. aBolyai anyanyelvi csapatverseny III.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, csapat
Váradi Hédi5. aBolyai anyanyelvi csapatverseny III.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, csapat
Vincze Szofi5. aBolyai anyanyelvi csapatverseny III.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, csapat
Ivánfai Koppány8. bAngol rejtvényfejtő versenyI.Szűcs JelenaMegyei, egyéni
Lányi Panna8. aAngol rejtvényfejtő versenyII.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, egyéni
Szászi Gréta8. aAngol olvasási verseny
6. kategóriája
I.Vajdics ZsuzsánnaMegyei, egyéni
Eszenyi Eszter5. aReading in EnglishI.Szűcs JelenaMegyei, egyéni
Hegyes Anna8. bReading in EnglishIII.Szűcs JelenaMegyei, egyéni
Pap Mira8. bReading in EnglishIV.Szűcs JelenaMegyei, egyéni
Juhász Kincső6. aReading in EnglishIV.Bodnárné Kiss ÁgnesMegyei, egyéni
Máthé Beáta6. aReading in EnglishV.Bodnárné Kiss ÁgnesMegyei, egyéni
Fejes Bálint6. bReading in EnglishV.Bodnárné Kiss ÁgnesMegyei, egyéni
Váradi Hédi5. aReading in EnglishV.Bodnárné Kiss ÁgnesMegyei, egyéni
Debreceni Judit7. aVI. Derecskei Fuvolás
Találkozó
II.Megyei, egyéni
Tanyi Nóra8. bBiológia-kémia komplex
tanulmányi verseny
II.Elek Judit
Lakatosné Vértesi Rita
Megyei, egyéni
Juhász Csenge4. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Szász-Wéber ÁgnesVárosi, csapat
szabó-Csécsi Viktória4. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Szász-Wéber ÁgnesVárosi, csapat
Szabó Léna4. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Szász-Wéber ÁgnesVárosi, csapat
Takács Dóra4. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Szász-Wéber ÁgnesVárosi, csapat
Hegyesi Tamás3. aKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Kovácsné Szabó JuditVárosi, csapat
Jurácsik Vencel3. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Kovácsné Szabó JuditVárosi, csapat
Kardos Viktória3. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Kovácsné Szabó JuditVárosi, csapat
Pósán Léna3. bKörnyezetvédelmi vetélkedőI.Kovácsné Szabó JuditVárosi, csapat
Ulveczki Márton2. bGyermek-és Ifjúsági Akadémia
Bendegúz Nyelvész verseny
I.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Nagy Zétény2. bGyermek-és Ifjúsági Akadémia
Bendegúz Nyelvész verseny
I.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Nagy Blanka Olívia2. bGyermek-és Ifjúsági Akadémia
Bendegúz Nyelvész verseny
I.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Nagy Zétény2. bmatekÁSZI.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Nagy Zétény2. bKenguruI.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Kocsis Liliána2. aNyelvÉSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Dusa Máté2. aNyelvÉSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Németh Luca2. amatekÁSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Lente Balázs2. amatekÁSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Gyucha Márton2. amatekÁSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Németh Luca2. amatekÁSZI.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
I.Győri ZoltánMegyei, egyéni
Győrfi Ádám4. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
I.Győri ZoltánMegyei, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
I.Győri ZoltánMegyei, csoport
Győrfi Ádám4. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
I.Győri ZoltánMegyei, csoport
Szabó-Csécsi Viktória4. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
I.Győri ZoltánMegyei, csoport
Nagy Blanka2. bZrínyi Ilona
Matematika verseny
XIV.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Kocsis Liliána2. aZrínyi Ilona
Matematika verseny
V.Dr. Baloghné Péli RitaMegyei, egyéni
Csedreki Lia2. aVárosi Szavaló versenyI.Dr. Baloghné Péli RitaVárosi, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aVarázsceruza
Nyelvészeti verseny
I.Sebestyén MáriaMegyei, egyéni
Győrfi Ádám4. aVarázsceruza
Nyelvészeti verseny
II.Sebestyén MáriaMegyei, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aAz én városom
tanulmányi, művészeti verseny
KülöndíjSebestyén MáriaVárosi, csapat
Győrfi Ádám4. aAz én városom
tanulmányi, művészeti verseny
KülöndíjSebestyén MáriaVárosi, csapat
Szávó Kamilla4. aAz én városom
tanulmányi, művészeti verseny
KülöndíjSebestyén MáriaVárosi, csapat
Pántya Sándor4. bKöltészeti Fesztivál
szavalóverseny
I.Sebestyén MáriaVárosi, egyéni
Kardos Viktória3. bZrínyi Ilona matematika
verseny
VII.Kovácsné Szabó JuditMegyei, egyéni
Jurácsik Vencel3. bKenguru Matematika
verseny
XIV.Kovácsné Szabó JuditOrszágos, egyéni
Csedreki Lia2. aNemes Nagy Ágnes
Szavalóverseny
I.Dr. Baloghné Péli RitaVárosi, egyéni
Kocsis Liliána2. aZrínyi Ilona matematika
verseny /döntő/
X.Dr. Baloghné Péli RitaOrszágos, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aÁrpád Népe - Városi
Komplex Tanulmányi verseny
I.Sebestyén MáriaVárosi, csapat
Győrfi Ádám4. aÁrpád Népe - Városi
Komplex Tanulmányi verseny
I.Sebestyén MáriaVárosi, csapat
Szávó Kamilla4. aÁrpád Népe - Városi
Komplex Tanulmányi verseny
I.Sebestyén MáriaVárosi, csapat
Nagy Ádám Kornél4. aNemzetközi Kenguru Matematika versenyI.Győri ZoltánNemzetközi, egyéni
Jurácsik Vencel3. bBolyai János
Matematika verseny
III.Kovácsné Szabó JuditMegyei, egyéni
Nagy Zétény2. bBolyai János
Matematika verseny
IV.Dominyák MáriaMegyei, egyéni
Nagy Ádám Kornél4. aIII. Országos Zsidó Zenei
Vetélkedő
I.Sebestyén MáriaOrszágos, csapat
Győrfi Ádám4. aIII. Országos Zsidó Zenei
Vetélkedő
I.Sebestyén MáriaOrszágos, csapat
Falucskai Abigél4. aIII. Országos Zsidó Zenei
Vetélkedő
II.Sebestyén MáriaOrszágos, csapat
Molnár-Harcos Médea4. aIII. Országos Zsidó Zenei
Vetélkedő
II.Sebestyén MáriaOrszágos, csapat
Deák Zsófia4. aIII. Országos Zsidó Zenei
Vetélkedő
II.Sebestyén MáriaOrszágos, csapat
Theme: Overlay by Kaira 2019. Minden jog fenntartva.
Ibolya Utcai Általános Iskola