Zrínyi Ilona matematika verseny

 

Február 16-án pénteken iskolánk egyik helyszíne volt a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulójának. A verseny eredményhirdetésére március 5-én, Derecskén került sor. Iskolánk tanulói most is kitettek magukért. Az eredményhirdetésen évfolyamonként a 20 legtöbb pontot elért tanulót díjazták. Iskolánk tanulói közül 7 tanuló kapott jutalomkönyvet. Csiszár Dávid Barnabás 2. évfolyamos tanuló 2. helyezést, Szász Lili 5. évfolyamos tanuló 5. helyezést, Drofti Panna 4. évfolyamos tanuló 7. helyezést ért el.

Az évfolyamok csapatversenyében a Csiszár Dávid Barnabás (egyéni 2. hely), Kurcsics Máté (egyéni 10. hely), Fejes Bálint (egyéni 15. hely) összetételű 2. évfolyamos csapat a 2. helyet szerezte meg. Az iskolák közötti csapatversenyben, amit a 2-8. évfolyamos csapatok eredményei alapján számítanak, az Ibolya Utcai Általános Iskola a 3. helyen végzett.

Az eredményesen szerepelt tanulóknak és a felkészítő tanáraiknak gratulálunk!